Miresevini ne

BRILANT RENTAL CARS

Brilant Rental Cars e krijuar në vitin 2017, paraqet kompaninë më të re në tregun e makinave me qera në Sarande. Kjo kompani prezanton standardet më të larta të shërbimit ndaj klientit me çmimet më të ulëta të mundshme dhe makinat me cmimet me te konkuruese ne sezonin e larte dhe ne ate te ulet.

Toyota Yaris

25 / 1-2 dite

Modele te ndryshme me cmime teper konkuruese.

BMV X5

 50 / 1-2 dite

Me transmetues automatik, komode dhe e sigurte.

Mercedes Viano

 60 / 1-2 dite

Mercedes Viano 6+1 vende me transmetues automatik.

Mercedes Benz

 35 / 1-2 dite

Makine me madhesi mesatare dhe transmetues automatik.

SHIH KATALOGUN E PLOTE TE MAKINAVE

Brilant Rental Cars tashme ju ofron nje game te gjere makinash te modeleve më të fundit dhe më të sigurta nga Toyota, Mercedes, BMW etj. Nese deshironi te bashkepunoni me ne, mos hezitoni te na kontaktoni !

CFARE NA DIFERENCON

Cmime konkuruese

Perhere prane jush

Makina cilesore

Siguri maksimale